Na karneval do Ria!!!05.03.2025
Vážená rouťácká komunito. Hlasíme se vám z Ria de Janeira, kam jsme se vydali za karnevalovou zábavou.
Šťastně jsme přistáli, ubytovali se na Copacabaně a okamžitě vyrazili do ulic. První, adaptační, den se tedy vydařil a zítra hned ráno vyrážíme na "tour de Rio", čili za památkami. Pošleme fotky a čerstvé informace, jako konečně vždycky. Ahoj!
