Znovu na Route 66 - s obtížemi, ale šťastně!!!
Přehled aktuálních akcí

Znovu na Route 66 - s obtížemi, ale šťastně!!!20.09.2011

Hi there!
Tak se vám opět hrdě hlásíme z "cesty cest", "matky cest", "nejslavnější silnice světa", "hlavní ulice Ameriky" . nebo jak vlastně tu naši oblíbenou trasu nazýváme. Ale to je celkem fuk, ne?
Je nás dohromady dvacet Čechů a Slováků, mužů i žen, k tomu 10 pořádnejch motorek a  čekají nás tři týdny "on the road".
Start celé tour poznamenala ztráta zavazadel vedoucího výpravy (snad se s nimi ještě někdy shledá).  Ani vyzvednutí doprovodného kabrioletu neproběhlo bez potíží: v půjčovně prostě někdo něco parádně "zasklil"... Nicméně: trpělivost ovoce přináší a kýžený vůz byl nakonec dodán: přímo z prodejny - s najetými sedmi mílemi.
Teď již zaslouženě dlíme v Milwaukee a těšíme se na zítřejší návštěvu muzea Harley-Davidson a první míle po Route 66!
To je pro dnešek vše - zítra vám přineseme vdalší novinky a více fotografií. Mějte se, jak nejlíp umíte!