Horko v Arizoně, horko v Kalifornii, horko v Nevadě...
Přehled aktuálních akcí

Horko v Arizoně, horko v Kalifornii, horko v Nevadě...16.05.2012

Dnešní den by mohl být v historii našich společných přejezdů po Route 66 hodnocen jako jeden z nejžhavějších. I po přepočtu do číselně nižší celsiovy stupnice se teplota pohybovala jen pár stupňů pod čtyřicítkou. A my této skutečnosti navzdory jsme si to namířili přímo do nitra pouště, do města hazardu, zkrátka do horkého Las Vegas.
Ranní odjezd z Kingmanu jsme si zpestřili výtečnou snídaní v podniku Mr. D'z, zařízeném v krásném stylu - řekněme - padesátých let.
Než nastala Kalifornie, Arizona se s námi rozloučila moc pěkně: přejezdem průsmyku Sitgreaves Pass a také návštěvou bývalého zlatokopeckého městečka Oatman. 

V těchto chvílích probíhá poznávací pochod skrze podvečerní las vegaský "Strip". Kdo ví, kolik toho kdo z nás zase v noci prohraje...