Dnes jsme byli na výletě! V Monument Valley. Neleží sice přímo na Route 66, ale když už jste jednou v Americe, nemůžete si ho nechat ujít. Jaká to byla krása, to ať vám řeknou fotografie samy... Zítra pokračujeme!