V Harleji v Willie G. Davidsonem!
Přehled aktuálních akcí

V Harleji v Willie G. Davidsonem!02.05.2014

Hned první den našeho jarního pobytu na Route 66 (a okolí) jsme zaznamenali jedno opravdu velké setkání.
 
Těsně po příjezdu do muzea Harley-Davidson jsme se na pár chvil zastavili s velkým motocyklovým guru, vnukem zakladatele Harley-Davidson Wiile G. Davidsonem. Willie ochotně pózoval s našimi bikery , na což budou jistě kluci mít celoživotní vzpomínky.

Teď už ale řádíme na Route 66. V Chicagu jsme nafasovali motocykly a už se práší za kočárem! Route 66 před námi a první večírek s americkými přáteli Martym, Geri, Jan a Deanem úspěšně za námi.

Přejte nám krásnou jízdu!

A ještě krátké video z prvních metrů na nových motorkách: ZDE