Dnes nám bylo horko. Inu - Death Valley...19.05.2016
Dnes jsme se pohybovali mimo Route 66. Druhý den našeho pobytu v Las Vegas věnovala část výpravy výletu do Údolí Smrti, kde bylo opravdu smrtící horko, spojené se silným horkým větrem.
Ale komu by to vadilo? Přece nečekáte od návštěvy takto nehostinného místa nějaké chladné počasí, že...
Byla to nádhera a stálo to za to.
Zítra opět po Route 66, tentokrát přes poušť Mojave. Pro změnu :)
