První den jízdy po Route 66 na výbornou!
Přehled aktuálních akcí

První den jízdy po Route 66 na výbornou!05.05.2017

Hele, lidi, tak už máme za sebou první ostrou etapu po Route 66.
Ráno to začalo v muzeu Harley-Davidson v Milwaukee, což je vždycky paráda.
A pak zpět rychle do Chicaga do půjčovny motorek. Přejímka strojů proběhla dnes v naprostém poklidu a ve stejné pohodě jsme se i přesunuli na začátek R66 v centru Chicaga. A to je co říct, protože jízda v pomalu se sunoucí páteční koloně bývá někdy dost otravná.
Fotky na počátečním bodě Route 66 byly pořízeny a pak už nic nebránilo zakousnout se do první porce chutné Route 66.
Večerní party s našimi přáteli Jan, Deanem a Lynn se dá označit výrazem "velmi bujará". Troufám si říct, že jsme se dokonale seznámili, což je koneckonců pro další průběh cesty velice důležité!!!
Zítra se ozveme zas.